Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baj vagy milyen...

Mi lehet a baj vagy milyen vírus lehet?

Figyelt kérdés

Helló! Az internetünk wifi-n megvan osztva, nálam van a router mert nekem van pc-m tesómnak pedig laptop. Az lenne a problémám hogy mikor bekapcsolom a gépet akkor elmegy a net aztán visszajön úgy 2perc múlva és amikor kikapcsolom ugyan ez történik. Miközben be van kapcsolva a gépem akkor is sokszor elmegy és ez elég idegesítő tud lenni mikor játszok.

Letöltöttem egy ingyenes spyware vírusirtót mert úgy tudom ezzel lehet tenni az olyan vírusok ellen amelyek internettel kapcsolatos dolgokat okoznak. Letöltöttem futtattam egyet talált is 1db-ot eltávolítottam de semmi változás nem történt. Valakinek van valami ötlete mit tudnék csinálni? (ha ez valamit segít windows 7 ultimate 64bites oprendszerem van)


2012. márc. 1. 15:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!