Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az újraindítás után pár...

Dewin kérdése:

Az újraindítás után pár nappal minden számítógép beindításkor kijön egy RunDll ablak. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
A következőket nem tudom használni, elindítani: Pl. IOBit Malware Fighter, vagy Advanced SystemCare 5. Mikor ezeket elindítani próbálom, akkor van ez az ablak, ahol kéri, hogy biztosan megnyitod ezt a programot, (gombok: folytatás, mégse) (pl. ha egy program a gép szerint nem megbízható, és rákérdez, hogy elindítod-e, de nem ez az az ablak, hanem az, amelyik a Felhasználói fiókok megnyitásánál szokott feljönni) és a Felhasználói fiókokat sem engedi megnyitni.
2012. márc. 2. 15:10
 1/3 anonim válasza:

Szerintem a tűzfal blokkolja a programokat, vagy túlságosan is agresszívre lett állítva. Mindenképp ellenőrizd.


Második az lehet, hogy valami fránya program fertőzte a gépet és most szépen károkat okoz a gépen.


Vagy a cleaner programok kárt okoztak, a OS-ben, ez velem is előfordult már IOBittes progiknál.

2012. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az ablakról itt egy kép: [link]

És újratelepítéskor sajnos a D meghajtóra tettem a Wint. A

C-n 64,4 GB a teljes terület, a D-n meg 9,99.

2012. márc. 3. 10:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezenkívül van ez: [link] , és azt az ablakot nem engedi megnyitni, ahol a bal oldaliak vannak, és azt a "Beállítások módosítása"-t sem. De ez nem csak IOBit programoknál van, hanem más programoknál, amikhez rendszergazdai jogosultság szükséges.
2012. márc. 3. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!