Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Be szeretnek lepni a routerem...

Be szeretnek lepni a routerem beallitasaihoz, de nem sikerul. Tp-Link tipusu. Mi a gond?

Figyelt kérdés

Ha be irom ezt " 192.168.0.1 ezt irja ki:

"Nincsenek fogadott adatok

Nem sikerült betölteni a weblapot, mert a szerver nem küldött adatokat.

Íme néhány javaslat:

A weboldal újratöltése később.

Hiba: 324 (net::ERR_EMPTY_RESPONSE): A szerver adatok küldése nélkül lezárta a kapcsolatot."



2012. márc. 4. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:

nem 0 hanem 1, az a gond


192.168.1.1


ott van az alján

2012. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mind kettot probaltam mar, 192.168.0.1 -evel eddig eb tudtam lepni, de a tegnap ota nem.
2012. márc. 4. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Az szép. Akkor valami nagy gebac lesz a rendszerben.

Vagy nem tudom.

Próbálj egy reset-et, de az meg nagy copás ha nem tudsz belépni utána sem, mert nem lesz neted..

Lehet rászállt valami féreg.

2012. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha resetelek ujra be kell allitani mindent?
2012. márc. 4. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van, ezért szóltam. És ha utána sem tudsz belépni, akkor neted sem lesz. Már ha felhasz neves, jelszavas a neted.
2012. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor inkabb hagyom, igy legalabb megy.
2012. márc. 4. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Tedd rendbe a gépet, vírus és malware keresés. Be kell tudni lépni.
2012. márc. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az antivirusommal atneztem a gepet, 1 virust talalt + egy malware elleni programot is feltettem, az is talalt valamiket de sajnos ugyanugy tortent minden. Ma teljesen mas okbot a routert atraktam egy masik szobaba, amikor meg volt olyan 5 percig nem ment a net(nem tudom miert, lehet konfikuralta magat, bar nem tudom minek...). Amikor elindult a net ki is probaltam es be engedett volna kerte a nevet es a kodot, nem irtam be de gondolom megy.
2012. márc. 5. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!