Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogyha facebooko...

Miért van az, hogyha facebookon ismerősnek jelölök valakit és visszaigazol, pár nappal utána már megint nem az ismerősöm?

Figyelt kérdés
Nem törölt a barátai közül, és viszonylag sok esetben megtörtént már a dolog, nem egy emberről van szó
2012. márc. 6. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet az a típus vagy, aki marha idegesítő és inkább töröl. xD

Ha mindenkinek küldöd a játékfelkéréseket, napi 25 nagyon megható idézetet posztolsz, folyton ráírsz cseten mindenkire... akkor törölnek, csak lapítanak is. xD

Ilyen jelenséggel én még nem találkoztam, és nem is hallottam róla, szóval vagy tényleg irritáló lehetsz, vagy egyéni a bug. Amúgy meg írj egy hibajelentést.

2012. márc. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

4500+ ismerős és 5 év tapasztalat során 1x tapasztaltam ilyet, biztosan nem töröltük egymást és a FB elvágta a kapcsolatot.

Ha ez rendszeresen történik és nemcsak egyvalakivel, akkor ott nálad a bibi, vagy a viselkedéseddel.

2012. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy hirtelen felindulásból visszaigazol, de rájön, hogy nem is igazán ismer, és visszavonja. Nekem volt már ilyen. Fölösleges gyűjteni az alig-ismerősöket, csak hogy nagyobb legyen a szám baloldalt. Hagyd a fenébe az ilyet. :)
2012. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!