Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SEGÍTSÉG, mi történt a faceboo...

SEGÍTSÉG, mi történt a facebook-kal a MAI NAPON (! )?

Figyelt kérdés

Tegnap (március 7.) hallhattuk a rádióba is többek közt, hogy a facebook szerver hiba miatt leállt az ország több részén, és külföldön is.

Az a problémám, hogy nekem ma sem működik. Nem tudok bejelentkezni: 'Probléma az oldal betöltése közben' hibaüzenet. Ötletek? Köszi előre is!


2012. márc. 8. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hibaüzenetet kaptál h ideje kimenni 1 picit a levegőre nem fb előtt görnyedni s lájkolni minden marhaságot..
2012. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Te ilyen nagyon vicces gyerek vagy, ugye?

F*ngod sincs mire használnám a facebook-ot, ha tudnám használni, úgyhogy talán a bunkó megjegyzéseidet tartogathatnád másnak. :)

2012. márc. 8. 10:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel megeshet, hogy több szervert ér a probléma, és az ott dolgozók se terminátorok, ezért nyilván kell nekik (talán nem is kevés) idő, hogy mindent visszaállítsanak megfelelően. Nem kell állandóan kétségbe esni, ha nem megy a Facebook, már rendesen tartok attól hogy mi lesz ha komolyabb támadás éri, vagy más okokból kifolyólag huzamosabb ideig leállnak az fb szerverek. A sok marha nekiáll hurkot kötni, mert enélkül már élni se lehet...elég gáz.

De ha netalántán munkával kapcsolatosan használod az fb-t és tényleg fontos, akkor regélj magadnak még egy vagy akár több profilt, ha szerencséd van, akkor azokat a profilokat (szervereket) nem érte probléma, így átmenetileg használhatod azt.

2012. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, az új profil készítése nekem is eszembe jutott, mivel tényleg fontos lenne, hogy be tudjak lépni az oldalra. A probléma az, hogy a nyitóoldalig sem jutok el. 'Probléma az oldal betöltése közben', mint már mondtam, így új profilt sincs lehetőségem csinálni...

Egy-két tini pedig valószínűleg eret vágott már, hogyha hasonlóképpen nem tudnak belépni az oldalra, de nekem ez nem a like-ok miatt lenne lényeges, hidd el :)

2012. márc. 9. 12:44
 5/7 anonim válasza:

ÚRISTEN, NINCS FACEBOOOK!!!


Persze, senki sem arra használja, amire mindenki gondol, de valahogy mégis ott görnyedtek előtte egész nap :D Mondjuk nem tudom, mi komoly dolgot lehetne rajta művelni, aminek értelme is van...ÚRISTEN, NINCS FACEBOOOK!!!

2012. júl. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Itt a kulcsmondat: "nem tudom, mi komoly dolgot lehetne rajta művelni, aminek értelme is van" ...akkor meg mit okoskodsz??

Az oldal (mármint a 'gyakori kérdések') pedig arra van, hogy kérdezz, (s utána választ kapj) nem arra, hogy értelmetlen baromságokat szólj hozzá a kérdésekhez. Az oldal használata pedig abszolút nem kötelező, ha így felizgatod magad egy egyszerű kérdésen...ha nem akarsz válaszolni, akkor nem kell...ilyen egyszerű!

Úristenezésről pedig szó sem volt... -.-"

2012. aug. 22. 12:49
 7/7 anonim válasza:
Nem akartalak megbántani, de hülye kérdésre hülye választ, tudod.
2012. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!