Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » VPN problem. Nem hoz be...

VPN problem. Nem hoz be semmit ha kapcsolodok a VPN hálózatra? Win7

Figyelt kérdés

Windows 7-et használok. Mindent helyesen beirtam és létrehoztam a "kapcsolatot". Aztán levettem a pipát két dologrol(Prompt for name and password,Include Windows logon domain) a tulajdonságainál és csatlakoztam a hálózatra. Először csatlakozott is de semmit nem hozott be a böngésző. Bontottam a kapcsolatot, és ujra. Ekkor már nem csatlakozott hanem valami hibát irt a felhnév jelszóval. De azt irta, h csatlakozva. Amikor rámentem h tulajdonságok a két dolog amit kinyomtam be volt pipálva. És amikor lecsatlakoztam megint ki voltak pipálva. Eztsem értem. Ez lehet a gond vagy valami más?


Az a hiba amit ir másodszorra: Hiba619: nem sikerült létrehozni a kapcsolatot a távoli számitogéppel, ezért a kapcsolathoz használt port le lett zárva.


aztán megint egy uj hiba: Hiba734 a PPP kapcsolatvezérlési protokoll meglett szakitva...


Amikor csatlakozva van(persze net nemmegy) a hálozat alatt azt irja: WAN miniport (PPTP)


Nem értek hozzá, most probáltam először. Remélem tudtok segiteni.


2012. márc. 11. 18:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!