Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csajok és Pasik társkereső...

Csajok és Pasik társkereső oldal. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok prémium felhasználó. Most lejárt az ajándék prémium tagság. (pár napos volt.) Ki van írva, hogy nem vagy prémium tag. Ránéztem még az ajándék prémium tagság előtt 4 személy (nő) adatlapjára. Írtam nekik. Most lejárt a tagság, látom, hogy beléptek, viszont az "Ők rád néztek"-nél nincsenek számok. Akkor most rámnéztek, de prémium tagság nélkül nem mutatja ki?
2012. márc. 12. 15:59
 1/3 A kérdező kommentje:

Vagy, ha írnak nekem, vagy ha én írok, akkor eljut a célszemélyhez?

Regisztrálni nem akarok semmiképp, mert azért 1500 ft- ot kidobni sms-ben nem semmi. Mivel semmi garancia arra, hogy a pénzemért össze is jövök valakivel. És legalább kellene 20 nap (1200 ft), mert nemigazán nézegetik az adatlapomat. Vagy ha meg is nézik. Nem írnak. Hát ezért is nem akarok regisztrálni.

2012. márc. 12. 16:06
 2/3 A kérdező kommentje:

Hogyan szerezhetsz ingyen CsP Pontokat?


-Ha sokaknak tetszik egy

fotód. (Amit én eleve kétlek). Akkor igen megőszülök.

-Ha a saját profilodat

alaposan kitöltöd. (Megvolt. Ezért kaptam 2 pontot, ami már odavan.)

-Ha belépsz a szülinapodon. (Ami már elmúlt). Most várhatok mégegy évet.

-és még egy csomó más esetben is! (Milyen más esetben)?


Rablás az egész. Nem tud valaki olyan társkereső oldalt, ami teljesen ingyenes, és nem kell sms-ben, meg bankkártyán fizetni?

2012. márc. 12. 16:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Mivel halak vagyok, ezért nem nagyon járok el otthonról. Barátaim is olyanok vannak, akik csak akkor néznek rá az emberre, ha kell nekik valami: cd, pénz. De szórakozni nem hívják az embert. A másik dolog: Engem már 6 km-ről kiszúrnak a nem idén barnult emberek, mivel az egyiket börtönbe juttattam, és most bosszút akar állni.
2012. márc. 12. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!