Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyha nekem a Telenornál...

Hogyha nekem a Telenornál nekem van Hipernet szolgáltatásom akkor ha túllépem a keretet akkor felszámolnak vmit?

Figyelt kérdés

2012. márc. 14. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem nézed meg a szolgáltató hivatalos álláspontját, miért jobb egy random ember válasza?


[link]


"A havidíjba foglalt adatforgalmi keret, illetve a tarifacsomagba foglalt maximális le- és feltöltési sebesség kizárólag belföldi, a Telenor hálózatán keresztüli használat esetén érvényes, nem vihető át a következő hónapra, elérése után az elérhető maximális le- és feltöltési sebesség 32/32 kbps, túlforgalmazási díj 0 Ft. Amennyiben az igénybevétel helyén elérhető adatátviteli technológia - ÁSZF 6. sz. mellékletében vállalt - célértéke magasabb 32/32 kbps-nál, a 32/32 kbps sebesség az esetek 80%-ában biztosított. Az adatforgalmi keret felhasználásáról a tarifacsomagba épített adatmennyiség 80- és 100%-ának elérése esetén értesítő SMS-t küldünk. "

2012. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor nincs semmi túlforgalmazási díj.
2012. márc. 14. 15:36
 3/3 anonim válasza:

Kedves Kérdező !

Mi lenne, ha küldés előtt elolvasnád a kérdésedet ?

2012. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!