Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan működnek a multiplayer...

Hogyan működnek a multiplayer szerverek?

Figyelt kérdés
Felkerül egy fő szerverre a létrehozott szerver? Valaki pls magyarázza el.
2012. márc. 16. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést nem értem
2012. márc. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van egy ház ("fő szerver") vannak a lakók, akik beköltöznek a házba (szerver). Vagyis felkerül valahová a szerverem, vagy csak úgy van valahol a semmiben?) azért érdekelne mert olyat hallottam (állítólag a haverom olvasott egy cikket), hogy az EA Sports be akarja zárni a multiplayer szervereket az F1 Challenge '99-'02-őn, és arra vagyok kíváncsi, hogy egyáltalán meg lehet e ezt oldani, ha a játékba nem tudnak belenyúlni. (az f1c-ben a szervert a játékban lehet létrehozni, nagyon egyszerűen, nem úgy mint a metinben, hogy be kell regisztrálni egy oldalra (vagy valami ilyesmi, nem értek a metinhez)
2012. márc. 17. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
A játékok nagy részébe lehet szervert létrehozni otthon csak általában dinamikusan változó ip szokott lenni ami pár naponta változik legalábbis nálam vagy logmein hamachi lehet
2012. márc. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De attól még az EA letudná zárni az F1C-s szervereket, ha már maga a programhoz már nem tudnak nyúlni?
2012. márc. 18. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!