Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell vissza állítani...

Hogy kell vissza állítani fb-n (facebook-on) az idővonalat normálisra? Vagy nem is lehet vissza állítani? Mert, ez igen gagyi! :S

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Amúgy nem tudom mi a gagyi rajta, pont ugyanaz mint eddig, csak egy oszlop helyett kettő van, és több fér ki a képernyőre.
2012. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezt mondom, de ezt már nagyon sokszor megtárgyaltuk itt, hogy nem, nem lehet és mindenkinek ilyen lesz hamarosan.


Hozzá lehet szokni, nem tudom, mi ebben a gagyi.


Ha valaki azt mondja, hogy a Facebook megadhatná a lehetőséget mindenkinek, hogy válasszon, azzal egyet értenék, sajna nincs ebbe beleszólásunk. Sokan ellene vannak az idővonalnak, sajna sz*rnak nagy ívben ezekre az emberekre. :S


Idővonal lesz mindenkinek és kész.

2012. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
szerintem el lehet viselni. tudátok, hogy valaha még facebook nélkül is megvoltak valahogy az emberek?
2012. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. márc. 17. 21:13
 5/13 anonim ***** válasza:

"valaha még facebook nélkül is megvoltak valahogy az emberek?"


Ez meg a másik, senki nem kötelez senkit arra, hogy használja a Facebookot.


Ha valakinek annyira nem tetszik, ne használja.

2012. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
De lehet [link] itt kiválasztod hogy melyik böngészőt használod és töltsd le. de csak a saját gépeden nem lesz idővonal, azt nem tudom hogy hogy lehet végleg eltüntetni :( bocs
2012. márc. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2012. márc. 18. 08:52
 8/13 anonim válasza:
Nem lehet, nem sokára mindenkinek idővonala lesz. De állítólag vannak a Facebookon olyan oldalak, ahol vissza lehet állítani, de én még nem néztem és nem is próbáltam.
2012. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat.
2012. márc. 22. 13:10
 10/13 anonim válasza:
Lehetséges. itt a válasz: [link]
2012. márc. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!