Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezek az internetes penzkereses...

Ezek az internetes penzkeresesi lehetosegek valodiak?

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdesem hogy ezek az intenetes penzkeresesi lehetosegek valodiak??? Arra gondolok hogy otthonrol penzkereses.

Tudnatok ajanlani valamit egy 16 eves fiunak, mert romaniaban kovaszna megyebn nem talalok diakmunkat.


2009. jún. 12. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amikkel eddig én találkoztam, utánaolvastam az mind csak lehúzás volt, egyfajta piramis játék, ahol az gazdagszik meg, aki elindítja.

Mindenesetre légy körültekintő, ha fizetned kell, hogy belépj vagy hogy megkapjad a munkavégzéshez a csomagot, akkor az biztos lehúzás az egész, ne tedd.


Persze biztos vannak olyan oldalak, melyekre ez nem jellemző... hátha majd más mond valami jó oldalt.

2009. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sokat segít: [link]


Ez leírja hogy melyikre ne regisztrálj mert átverés.

2009. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!