Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Használtok internetes pénzkere...

Használtok internetes pénzkeresési módszert? Én igen.

Figyelt kérdés

És télleg fizetnek paypalra..Ti miket használtok?

én ptc-ket (paid to click)


2011. jan. 22. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
én leülök a photoshop elé, és újságokba szánt fotókat retusálok, ugyancsak néhány klikkelésért. Nem fizetnek valami sokat, de legalább nem halok éhen, és bejelentett a munkaviszonyom.
2011. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D.az se rossz. bár PTC-vel ha van sok haverod lehet egy pár forintot összeszedni MELLÉKESEN,föállásba nemigazán,csakha nem invesztálsz 3-4 ezer dollárd :D
2011. jan. 22. 21:08
 3/9 anonim ***** válasza:

"nem invesztálsz 3-4 ezer dollárt..."

hajjaj, ez egy piramisjáték szokásos tünete.

2011. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
naja..:D.de neobux meg onbux több éve fennvannak,és ha ismered kicsit a dolgokat,magadtól is rájössz h akármennyit befizethetsz,mert az száz h azok fizetnek :D
2011. jan. 22. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Én soha nem fogok hinni az ilyenekbe, mások bármit mondhatnak.

Főleg, hogy a neten van, még a való életben sem fogok fizetni azért, hogy pénzt kapjak, az már túl gyanús.

2011. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az a retusálás tetszik. Hogy lehet ilyen helyet megcsipni?
2011. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
uccsó elötti.nemkell 1 fotrintot befizetned,ha vannak haverjaid ugy gyorsan jön pénz,ha nincs akkor elég lassan.ha befizetsz akkor meg egyböl "döl" a kess.érted:D
2011. jan. 22. 22:35
 8/9 A kérdező kommentje:

én pl onbux . com-ra,neobux . com-ra, vcbux . com-ra esküszök.Ezek tuti fizetnek ,bár ami 100% az neobux.próbáljátok ki szerintem nem vesztetek semmit..nemkell befizetni.de ha vannak haverjaid 2 hónap alatt összejön 2 $ kifizeted magadnak és voálá ott a paypalon vagy alertpay-en.(azért 2 hónap mert magad alá regisztráltatni csak 30 nap után lehet..)

ha kiprobálnátok REFERRAL: ba irjátok be légyszives ZsirHaver-t :p

2011. febr. 20. 11:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Hallod magad ember? :D


2hónap alatt megvan a 2$ is? :D 400 Ft... Mit kezdesz vele? Ha akarom egy óra alatt össze koldulom :DDDD


Én régebben még 13-14 éves koromba kattingattam ezeken a hülyeségeken... Tényleg fizet... csak nagyon keveset... és csak akkor éri meg ha beletolsz egy csomó pénzt... plusz stratégiázol a referálokkal. Az életbe nem fogsz annyi barátot meghívni, hogy neked jó legyen... ezért kell megvenni őket... Egyébként hallottam olyat, hogy a neobox pl ha rentálsz referálokat egy része csak robot (Y) :D vagy kattint vagy nem :)


Van lehetőség pénzkeresésre... neten... haverom 10$-t keres kb naponta... de van hogy többet.


Én is csináltam/om csak lusta g*ci vagyok hozzá mert úgymond teljesítménybéres :)))

Írtam erről egy kis cikket az egyik nagyon nagyon régi blogomra ha gondoljátok olvassátok el.


[link]


Ez még a ptc-s korszak :) De az utolsó két bejegyzés az friss... Akit érdekel az vegye fel velem a kapcsolatot.


Üdv!

2011. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!