Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van valakinek hasonló problémá...

Van valakinek hasonló problémája a mobilnettel a Vodafonnál?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 éve van a Vodafonnál mobilnetünk. Februárig semmi baj nem volt vele, a 30 napos jegyünk átlagban mindig kitartott,30 napig, vagy minimum 2 hétig. Februártól viszont csak 2 napig tart! Az ügyfélszolgálaton először azt válaszolták, hogy igen, elhasználtuk az 1G-t. Újra vettünk 30 napos jegyet, és ez is lement 2 nap alatt. Ekkor a hölgy azt mondta, hogy nem ment le az 1G, és a műszaki osztályhoz továbbította a hibát, amit elismertek, és jóváírták a 4 ezer ft-ot. Vettünk ismét 30 napos netjegyet, ami szintén lement 2 nap alatt! NEM töltünk le semmit, nem nézünk filmeket, ugyan azt csináljuk, amit 3-4 hónappal ezelőtt, és akkor elég volt az 1G! Anyum írt az ügyfélszolgálatnak, és kérte,hogy vizsgálják ki a hibát, de még válaszra sem méltatták. Most a fogyasztóvédelemhez fordul, mert valami sunyiság lehet a dolog mögött.

2012. márc. 21. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem meg nincs itt semmi sunyiság,

az a valószínűbb ,hogy most a vodánál van valami gond,amihez egy kis idő kell nekik ,de megfogják oldani,

én nem védem őket,nincsenek is rászorulva az én védelmemre,csak sok éve már tőlük van a mobilom,meg a netem,és soha nem tapasztaltam még olyant,hogy direkt levettek volna pénzel,

2012. márc. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztató válaszod! Remélem, tényleg megoldódik a gondunk, hiszen, ahogy írtam, nekünk sem volt eddig semmi gond, sőt a család minden tagjának a telefonja is a Vodafonnál van.
2012. márc. 21. 10:10
 3/3 anonim válasza:
Mi tapasztaltunk olyat hogy lehúzot a voda. Apa feltöltőkártyás simet haszál. Feltöltötte 3000 ft-val, lebeszélt 2873 ft-t és az a több mint száz ft eltűnt. Felhívta a vodát, kicsit agresszívan és láss csodát visszarakták az összeget. Ennyit a vodáról -.-" Azóta se volt ilyen. Jelenleg korrektek:D
2012. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!