Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Ncore ingyenes?

Az Ncore ingyenes?

Figyelt kérdés
én úgy hallottam hogy igen de azt írta ki hogy 3000Ft-ot fizessek be. ez csak kamu vagy télleg így van?
2012. márc. 21. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
igen télleg kell fizetni.havi 10 milla forintot
2012. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

ingyenes de nem lehet regelni csak meghívoval van belépés, vannak kamu oldalak azok csak ncore utánzatok s le akarnak anyagilag huzni.

Tudom mert ncoren fent vagyok

2012. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 djhell ***** válasza:
KAMU...az Ncore sosem kér pénzt a meghívóért!!
2012. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Graycow ***** válasza:
Hol láttad, hogy 3000Ft? Amik a facebookon vannak vagy valahol az mind kamu és ez a 3000Ft-os dolod is kamu. Ha egy ismerősöd rajta van az Ncore-on ő tud küldeni meghívót az e-mail címedre és fel tudsz regisztrálni.
2012. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 djhell ***** válasza:

főoldalukon is irja:


Nem árulunk meghívót különböző oldalakon (például: Facebook, Google+, Twitter, stb.) és SMS-regisztrációra sincs lehetőség. Amennyiben ehhez hasonló oldalakkal találkozol, tekintsd tárgytalannak az általuk kínált lehetőségeket.


A regisztrációra mindösszesen kétféle lehetőség van: a bejelentkező oldalon fellelhető "Meghívó igénylés" funkciót használva (korlátolt időközönként nyitjuk meg), illetve a meghívó-kóddal történő regisztráció.

2012. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
"KAMU...az Ncore sosem kér pénzt a meghívóért!!"- Az Ncore nem is, de egyes felhasználók igen. (annak ellenére hogy szabályszegő)
2012. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 djhell ***** válasza:
de itt az oldalról van szó és nem a felhasználói szokásairól... :)
2012. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Alátámasztom, az nCore teljesen ingyenes!
2012. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek !!

igen olvastam a főoldalon csak aztán böngésztem neten és volt egy oldal Ncore néven és az oldal stílusa is hasonló volt és írták hogy küldjünk e-mailt ha szeretnénk regisztrálni és visszaírtak hogy akkor adjam fel a csekket. egész hihetően hangzott...

2012. márc. 21. 20:31
 10/13 A kérdező kommentje:
hm....és még valami.amikor meghívót szeretnék igényelni akkor azt írja ki hogy "A funkció ideiglenesen kikapcsolva." nem tudjátok hogy általában mikor nyitják meg vagy hogy mennyi ideig??
2012. márc. 22. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!