Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom ezt megtenni...

Hogyan tudom ezt megtenni Facebookon?

Figyelt kérdés
Be szeretném állítani, hogy az egyik ismerősöm ne tudjon nekem üzenetet küldeni. De az ismerőseim közül nem szeretném törölni. Ez megoldható?
2012. márc. 21. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Annál akitől nem szeretnél több üzenetet kapni húzd az egeret az egyik üzenőfali bejegyzésére, ekkor a jobb felső sarokban megjelenik egy kék négyzet egy fehér X-szel. Kattints rá. Utána fentről a 2. lehetőséggel tudod az összes eddigi és jövőbeni kiírást letiltani, így a továbbiakban nem fogod látni amit facebook-on művel.
2012. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Globálisan tiltható csak a funkció. Vagy mindenki küldhet, vagy senki. De talán még a senki sem állítható be, csak az hogy, mindenki küldhet, vagy csak ismerősök.
2012. márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!