Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vajon mivel bántottam meg?...

Vajon mivel bántottam meg? Facebookon történt eset.

Figyelt kérdés

Bár a téma nem ide illik pontosan, de nem találtam pontos kategóriát neki.

---------------

Van egy hölgy ismerősöm akivel 10 éve nem találkoztam már és nem olyan rég megjelöltem a facebookon. Aztán nem is beszélgettünk sokat, vagy inkább semmit és tegnap történt, hogy láttam a megosztásai között egy olyan linket ami igen vírus gyanús. Nos én azonnal kommenteztem, hogy

- Vírus?


Kérdeztem, majd a következő kommentemben hozzátettem, hogy

- senki se kattintson rá, mert ez vírus.


Ilyen kommentem már volt pár és mind megköszönték, hogy szóltam és hogy óvatosak lesznek. Na de ő teljesen megsértődött, hogy hogy merészeltem ezt tenni. És igen rövid FB ismeretségünk után majd 3 órás győzködésem után, hogy megmentsem a barátságunkat, hát azt mondta, vagy nem foglalkozik velem ezután vagy töröl az ismerősei közül.

A régi, de mégsem elveszett barátságunkat akartam megmenteni, de sajnos olyan volt szegényke, mint ha 90 éves mamika lenne.

Röviden ennyi. Ha szembe jut még valami, megírom.


2012. márc. 22. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem számítástechnikai probléma, inkább emberi kapcsolatok (Családi kapcsolatok/egyéb, vagy Egyéb/önismereti, esetleg Kultúra és közösség/egyéb).


Ha minden észérvet bevetve el tudtad magyarázni a jó szándékodat, és nem tudta megérteni, hogy mennyire fontos elővigyázatosnak lenni, akkor ettől többet úgysem tehetsz.

2012. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát sajnálom őt. Több mindenre gondolhatok. Történt vele valami mostanában az elmúlt 10 évben. Vagy amire még gondolok, hogy anno szerelmes volt belém csak én nem tudtam és most mindenért így reagál. Vagy a korral előrehaladva valami változás állt be az agyában ami miatt megváltozott. nem tudom. Furcsa.

--

Csak a baráti viszonyt akartam megmenteni. Ez van. Hmm.

--

Köszi a választ

2012. márc. 22. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!