Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom elmenteni?

Miért nem tudom elmenteni?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy fájlt és ezt írja ki: D:\Dokumentumok\Letöltések\43211.avi nem menthető, mert a mappa tartalmát Ön nem változtathatja meg.


Változtassa meg a mappa tulajdonságait, vagy próbálja más helyre menteni.


Ez mit jelent? És mit kellene csinálnom, hogy elmenthesse?


2012. márc. 24. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Írja. Te azt a mappatartalmat nem változtathatod meg és azzal, hogy oda mentené a mappa tartalma megváltozna. Nem tudom, miért írja, de mentsd el - töltsd le - máshová...
2012. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a györs választ, de hogyan lehet elmenteni máshová?? Mert az adott mappában benne van a fájl, csak azt írja az adatainál, hogy 0 bájt. Más ilyen formátumúakat meg simán le tudok menteni oda is.. Szóval esetleg meg tudnád mondani, hogy hogyan mentsem más mappába?
2012. márc. 24. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha letöltőprogrammal, akkor abban, ha böngészővel, akkor abban tudod beállítani a letöltés helyét...
2012. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ahhoz újra le kell tölteni, vagy így is meg lehet változtatni? Mert ez egy film és elég sok idő volt mire letöltöttem és nem nagyon szeretném újra..
2012. márc. 24. 20:21
 5/8 anonim ***** válasza:
El kell hogy keserítselek, de szerintem azzal a 0 byte-os fájl-al amúgy sem tudsz mit kezdeni, mert letöltötte, de nem tudta valami miatt elmenteni, így sem másolni sem lejátszani nem fogod...
2012. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De máskor is ezt írja ki amikor még nem töltötte le és csak az ikont írja ki. Szóval arra még ráfogja tölteni szerintem (mert eddig is így volt) de nem csinálja mert azt írja ki amit a kérdésben írtam. De azért nagyon köszönöm, hogy válaszoltál!
2012. márc. 24. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Letöltés alatt a fájl 0 byte-os. Eddig oké. Amikor vége a letöltésnek akkor másolja át a letöltött fájlt a letöltések mappába. Ekkor jön a hibaüzeneted. Az okát így nem lehet megmondani, de elvileg az oprendszer leírja az okát...

Nincs ötletem. Lehet, hogy sérült a fájl, próbáld meg máshonnan tölteni...

2012. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg írásvédett lett valamiért a mappa, azt meg a tulajdonságainál tudod megnézni...
2012. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!