Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az a problémám, hogy a gmail-b...

Az a problémám, hogy a gmail-ben használni akarnám az aláírás funkciót, tudom, hogy hol lehet beállítani. A cégnek, ahol dolgozok van saját aláírásos része, kis logókkal . Hogyan lehet átállítani, hogy képeket is megjelenítsen?

Figyelt kérdés
Az aláírásba nem tudom átmásolni ezeket(támogatók logói, amik folyamatosan cserélődnek), mert csak a szöveges részt másolja át, a képeket nem.Másoknak olyan a felület,mint a Microsoft Word szövegszerkesztője,nekem csak annyit ír ki,hogy Egyszerű szöveg.Másoknak miért más ez az aláírás felülete?

2012. márc. 25. 01:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. A gmail felületén a kis fogaskerékre kattintva, a beállításokban válaszd ki a Labs opciót. Itt, jelöld be - Alapértelmezett szövegstílus. Vagyis engedélyezd. Majd a változtatásokat ments el. Szia, üdv.
2012. márc. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a gmail aláirás beállitásában csak szöveget lehet, képet nem. /A Microsoft Outlook 2003, 2007 és 2010-ben lehet, mert ezek programok, az internetes levelezőkben, mint a gmail, freemail, citromail stb. még nem lehet//

Javaslat, ha mindenáron ragaszkodsz a céges logóhoz/képhez/:

1./ Először is töröld ki jelenlegi aláirásodat

2./ Utána -ami nem nehéz- szerkessz egy olyan minifotót/mini legyen, mert alárásban nem praktikus a nagyméret/, amelyen rajta van a cég logója és a te adataid, majd mentsd le merevlemezedre.

3./ Végül ird meg emailedet, majd mikor a levél végére értél Katt a Kép beszurása ikonra, tallózással eljutsz a szerkesztett aláirásos mini fotófájlodhoz és egyszerűen csak beilleszted.

Az aláirásfotod a levélszöveg végére kerül, amit tudsz lefelé és felfelé mozgatni az Enter-el.

Ilyen uton aláirásod ugyan nem jelenik meg automatikusan a levél végén, de elég gyorsan odailleszthető, sőt más hová is. /pl. word dok./

2012. márc. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem: Ha a Képek beszurása szerkesztési ikon nincs a Levélirás ablakban, akkor a jobb felső sarok, fogaskerék, beállitáso, Labs menű felsorolásában engedélyezd a Képek beszurása funkciot!
2012. márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha elégedett vagy válaszommal, kattints a zöld kézre
2012. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most már megjeleníti a cégem logóját és a támogatókét a beállítás közben,de nem tudom elmenteni,mert azt írja ki,hogy az xy e-mail címhez tartozó aláírás túl hosszú.Az hogy lehet,hogy másoknak egyből elfoadta,minenki a csapatban így használja,de az enyém nem engedi elmenteni a mérete miatt.Ráadásul nem lehet hosszú,mert akkor másoknak sem engedte volna.Ötlet?
2012. márc. 30. 01:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószinű sok MB-os lehet a bemásolt logód, csökkentsd le ezzel:

[link]


Egy másik uton is próbálkozhatsz:

Word dok-ba másold be a logo fotoját és kicsinyitsd le, majd Ctrl+C vel vagy jobbklikkezéssel tedd vágólapra

Utána navigálj el a Gmail Beállitások Aláirás mezejébe és másold be oda a vágólap tartalmát Ctrl+V-vel.

Ird alá vagy mellé vagy fölé a szöveget és az aláirásmező felső részén csökkentsd le a betűméretet a legkisebbre

Majd legalul Mentés

2012. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Labs beállitási menűben be van állitva a Kép beszurása lehetőség?


Ha ugyanis a Fogaskerék>Beállitások>Labs menűjére kattintasz, előjön sok lehetőség, görgess lefelé és a Képek beszurása-t pontozdki, majd Mentés. Ezzel engedélyezted a levéltörzsbe közvetlenűl beszurható képet, akár még a szöveg közé is éaz Alárás mezőben is, mert mindkét helyen, aláirásnál az aláirásmező felett megjelenik a Képek beszurása ikon.

2012. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na figyelj: eddig emlékezetből adtam a véleményt, de most végigcsináltam neked egy próbát és mennie kell.

-Tehát: elészitettem egy minifotot, amin rajta van a logo/képem/ és a merevlemezre mentettem

-Majd előhoztam a [link] weblapot, amely linket csinált belőle és ezt a linket bemásoltam egy word-ba, hogy el ne felejtsem, azaz, hogy mégegyszer ne kelljen megcsinálni

-utána előhoztam a Gmail>Beállitások>Általános részét és görgetéssel az Aláirás mezőt.

A mező fölött van a Kép beszurása /mármint ha előzőleg a Labs részben engedélyezted, csak akkor jelenik meg/ és rákattintva kéri, hogy a kép url-jét irjam be

-Bemásoltam az url-t, hisz korábban a Ctrl+C-vel amikor átmásoltam a word-ba a vágóasztalon maradt. Ha nem, akkor most jön az, hogy a wordról ujra felveszed és bemásolod az aláirás mezőbe, előtte a kurzort balklikkel beteszed

Majd oké. Ekkor a kép bemásolódott.

Remélem igy már sikerül! Nekem nagyon bejött!

Ezután jöhet alá, mellé, fölé a szöveg, a legkisebb mérettel, majd az oldalt legörgetve alul: http:/VÁltoztatások mentésére klikk.

2012. márc. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!