Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdv! Segítség! GMAIl - em...

Anyde kérdése:

Üdv! Segítség! GMAIl - em beérkező levelek funkciója nem működik .2 napja nem jönnek a leveleim. Próbáltam különböző-böngészővel és számítogépekről és semmi?

Figyelt kérdés

2012. márc. 28. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A gmail, amit megnyitsz, az nem a te gépeden fut, csupán egy "kliens" amivel a google szerverén lévő programot (és tárhelyedet) eléred. Tehát ha tényleg nem működik, akkor is náluk van a gond nem nálad.


Kérj meg valakit, hogy küldjön neked levelet, (esetleg több embert) ellenőrizd le, nem-e a spam-ba érkezik (vagy valaki más belép, és törli őket?).


Ha akkor sem működik, akkor írj a support-nak, hogy ez és ez a bajod van (értelemszerűen regisztrálj egy másik címet, és azt add meg kapcsolattartásnak :) )

2012. márc. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A spam mappát csekkold első körben, a Google rendszereiben nagyon tirkán van hiba, vagy ha négis van valami, akkor szinte perceken belül javítják!
2012. márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi tényleg az volt a baj,hogy nem a beérkezőkhöz került,hanem a fontosba,csak azt nem tudom miért . Én nem állítottam át . Na mindegy az a lényeg ,hogy mostmár legalább látom öket!!!!
2012. márc. 29. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!