Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha van a UPC-nél egy internet...

Madacakuk kérdése:

Ha van a UPC-nél egy internet előfizetésem, akkor ugyanazt az internetet tudom regisztrálni egy másik modemnél is, hogy működjön?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
kicsit furfangosan tetted fel a kérdést,magyarul nem egyértelmű,hogy mit is szeretnél
2012. ápr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tehát van egy 50 mbit/s os internet előfizetésem otthon!

Viszont itt anyámnál csak egy marhalassú 20Kbit/s os net van. az otthonit el tudom érni az itteni modemmel?

2012. ápr. 1. 09:34
 3/6 anonim ***** válasza:
NEM :(
2012. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ja így már világos ,

a válasz :

nem , nem tudod elérni az otthonit !

2012. ápr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ugyanarra a UPC hálózatra kötöd, akkor szerintem biztos, hogy a te modemeddel tudod fogni ott is a netet, vagy szerzel valahonnan egy másik modemet, amit meghackelsz, és beállítod rajta a te modemednek a MAC címét, ami annyit jelent, hogy úgy érzékeli majd a szolgáltató, mintha te csatlakoztál volna a te modmeddel rá a hálózatra, pedig egy másik modemmel teszed, de arra nincs garancia, hogy egyidőben használhatjátok majd a két modemet, ha egyáltalán sikerül meghackelni.
2012. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az internetszolgáltató a modemedet a kábel felőli MAC címmel azonosítja, ha egy hack-el megcsinálod, hogy egy másik modemnek is az legyen a MAC címe, mint a tiédnek, és ugynarra a koaxhálózatra van kötve, mint a tiéd, akkor működni fog, de tapasztalatom nincsen ebben.
2012. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!