Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on létrehoztam egy...

Facebook-on létrehoztam egy Előadót. Hogy lehetne beállítani hogy csak a visszaigazolt tagok láthassák az ott lévő infókat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 11:46
 1/6 2xSü ***** válasza:

Facebook oldal: Nyitott, mindenki számára elérhető tartalom. Az oldalhoz való csatlakozásról a felhasználók döntenek.


Facebook csoport: A Facebook felhasználók egy csoportjának oldala, ami elsősorban a kommunikációra van kihegyezve. A csoporttagság minden esetben jóváhagyást igényel. Három altípus létezik: Nyitott csoport esetén mindenki láthatja a csoport bejegyzéseit. Zárt csoport esetén csak a tagok látják a bejegyzéseket, viszont a csoport kereshető, mindenki megtalálhatja és kérheti a csatlakozását. Rejtett csoport esetén a csoport a keresőben sem látszik, nem lehet hozzá csatlakozási kérelmet küldeni. Ebben az esetben csak az adminisztrátor hívhat meg embereket.


A kérdés, hogy ezek valamelyikébe belefér-e az, amit csinálni akarsz. Ha nem, akkor Facebook oldal esetén lehetőség van alkalmazás segítségével kontrollálni bizonyos tartalmakat, de ehhez meg kell írni a megfelelő alkalmazást, hosztolni kell, stb…

2012. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt találtam:

[link]


a videon ez látszik:

[link]


nekem meg ez jön be:

[link]


de hiába is írok be tagnevet, nem enged tovább

2012. ápr. 1. 12:55
 3/6 2xSü ***** válasza:

Talán azért, mert időközben a Facebook is változott.


Mit jelent, hogy „nem enged tovább”? Kiír valami hibaüzenetet? Vagy nem történik semmi?


Megadtál minden szükséges adatot olyan formában, ahogy azt kell?


Esetleg próbáld létrehozni a csoportot tagok nélkül. A tagokat később is hozzá tudod adni.

2012. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

akármelyik típust választom, mindig ezt írja ki:

Kérjük, válaszd ki ismerőseidet a csoportodba felvételhez.

Ha tagot írok be, akkor is... :(

2012. ápr. 1. 13:22
 5/6 2xSü ***** válasza:

Tehát elkezded beírni az egyik ismerősöd nevét, előjön a lista, rákattintasz, bekerül a mezőbe a név (kék keretben, kis x-el a jobb oldalán), és ezek után ezt a hibaüzenetet írja ki?


Akkor esetleg próbáld másik böngészőben, mert lehet, hogy valami javascript galiba kever be. (Amit okozhat a Facebook hülyesége, maga a böngésző, vagy annak kiegészítői.)

2012. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

másik böngészővel jó lett... szaraxik a firefox (pedig nem is a legújabb)

köszi a segítséget!

2012. ápr. 1. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!