Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Gmailon létrehoztam egy fiókot. A jelszó amire emlékezek nem jó, biztonsági kérdésre nem válaszol, alternatív emailomat sem fogadja el. Mit tegyek?

???

2011. dec. 7. 19:33  Privát üzenet  

A válaszok
Csinálj másik email-t és ez nem vicc...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2011. dec. 7. 19:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

LOL. csomó fontos mailom lett volna rajta.

# 2/8Időpont 2011. dec. 7. 20:16 Privát üzenet

pont ezért kérdezi meg minden X-edik belépés után a gmail, hogy helyes-e a megadott alternatív e-mail cím és telefonszám (ugyan is ha van beállított telefonszámod, akkor sms-ben is megkaphatod a jelszavad)

Ezeket mindig célszerű ellenőrizni és nem vaktában tovább lépni, hogy úgy is jó az, miközben lehet, hogy már változott...

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2011. dec. 9. 08:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

és mivel magyarázod hogy új fiók nyitásánál nem fogadja el a születési dátumot, vagy azt hogy a példát kimásolva és reális adatra átalakítva se jó neki?

# 4/8Időpont 2011. dec. 9. 14:19 Privát üzenet
Mert a születési dátum utolsó adata (nap) után nem teszel pontot...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2011. dec. 9. 17:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

mondom kimásolom a példát és az évet átírom a saját születési évemre.

# 6/8Időpont 2011. dec. 10. 13:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

vagy hogy egy ismerősömbneka nickjét nem fogadta el és már random betűket írt be és azt se fogadta el.

# 7/8Időpont 2011. dec. 10. 13:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

én azzal magyaráznám hogy a gmail szar.

# 8/8Időpont 2011. dec. 10. 13:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Regisztrálás után nem tudok belépni a gmailbe, hibaüzenetet kapok hogy hibás a felhasználó vagy a jelszó. Hogy oldjam meg ezt?
Rá lehet venni a Firefox böngészőt, hogy egy mezőbe ne ajánljon föl egy szót, amikor elkezded írni?
Google Chromenál és mindig elmentetem a jelszavam de más használta a gépem és a jelszó +jegyzése kérdésnél"ezen a webhelyen soha"katt rá így most mindenhol facebook, freemail,...
Feltörték a gmail címemet vagy mi történhetett? A lényeg hogy tegnap még nyugodtan belépett meg minden. Ma próbálkozok és ilyen választ kapok : Hibás jelszó vagy felhasználónév....
Föltönrétek nekem egy windoswlive-ot? A jelszó kéne ujratettem a windoswt és nincs eltárolva a jelszó alternatív e-mail cím pehemre nincs beálitva
Hova írjak ha nem tudok belépni a freemailos fiókomba és azt írja hogy nincs megadva jelszó-emlékeztető? Nekem még az is jó lenne ha a megadott alternatív címre küldenék a jelszavam.

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!