Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmailon létrehoztam egy...

Gmailon létrehoztam egy fiókot. A jelszó amire emlékezek nem jó, biztonsági kérdésre nem válaszol, alternatív emailomat sem fogadja el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
???
2011. dec. 7. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinálj másik email-t és ez nem vicc...
2011. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
LOL. csomó fontos mailom lett volna rajta.
2011. dec. 7. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:

pont ezért kérdezi meg minden X-edik belépés után a gmail, hogy helyes-e a megadott alternatív e-mail cím és telefonszám (ugyan is ha van beállított telefonszámod, akkor sms-ben is megkaphatod a jelszavad)

Ezeket mindig célszerű ellenőrizni és nem vaktában tovább lépni, hogy úgy is jó az, miközben lehet, hogy már változott...

2011. dec. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és mivel magyarázod hogy új fiók nyitásánál nem fogadja el a születési dátumot, vagy azt hogy a példát kimásolva és reális adatra átalakítva se jó neki?
2011. dec. 9. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert a születési dátum utolsó adata (nap) után nem teszel pontot...
2011. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mondom kimásolom a példát és az évet átírom a saját születési évemre.
2011. dec. 10. 13:48
 7/8 A kérdező kommentje:
vagy hogy egy ismerősömbneka nickjét nem fogadta el és már random betűket írt be és azt se fogadta el.
2011. dec. 10. 13:48
 8/8 A kérdező kommentje:
én azzal magyaráznám hogy a gmail szar.
2011. dec. 10. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!