Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on ha az elküldött...

Facebook-on ha az elküldött üzenetekben benne van, amit elküldtem, másik fél is biztosan megkaphatta?

Figyelt kérdés

Érdekelne, amennyiben a másik beszélgetőpartner kilép chat-ből, és írok neki abban az állapotban, szerintetek ha benne van az elküldött üzenetek mappába a szövegem, az tutira átmehetett neki? Vagy a fb-nál ez sem biztos? :S


Előre is köszi!


2012. ápr. 2. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem 100%-os a rendszer. Van, hogy neked pl azt mutatja elküldte ,a címzettnél meg semmi.

De azért 99%-ban működik.

2012. ápr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, kíváncsian várom azért még a többiek válaszát is...
2012. ápr. 2. 00:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy átment az üzenet, de ez nem jelenti azt, hogy a másik fél el is olvasta.
2012. ápr. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha rámész a chat-ére akkor nyugodtan írj és azt 100%-osan levélben elküldi!Remélem tudtam segíteni!:)
2012. ápr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát mivel utána fent láttam fb-on el kellett, hogy olvassa. :(
2012. ápr. 2. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:

"Hát mivel utána fent láttam fb-on el kellett, hogy olvassa."


Naponta többször vagyok FB-n, van amikor két hét után olvasok el üzenetet.

2012. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azigen...

De az azért van mert kevésbé fontos az a személy neked, vagy pedig pusztán elsiklottál véletlenül levele felett? :D

2012. ápr. 3. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!