Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy szerezhetnénk vissza...

Hogy szerezhetnénk vissza tesón profilját az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Tesóm accountján valaki megváltoztatta a jelszót, nem tud fellépni, míg az illető tesóm chatpartnereivel "udvarias" beszélgetéseket folytat... az e-mailt amivel regelt is sikerült lenyúlnia. Első dolgunk az volt hogy zároljuk a profilját. Majd úgy próbáltam meg visszaszerezni neki hogy "Elfelejtettem jelszavam" -> jobb oldalt ott az ellopott e-mail és felkínálja hogy oda küldi az új jelszót, ami persze nem járható, így rámentem hogy "Már nem férsz hozzá ezekhez?"-re, majd egy olyat ír ki hogy "Hogyan érhetünk el téged?" és alatta meg kell adnom egy másik e-mailt amit igazolás céljából használhatok ezután azt írja hogy 3 ismerősömnek jóváhagyásával szerezhetem vissza a profilt, ha mindhárman igazolják hogy ellopták a profilt, valami biztonsági kódokkal. Rámegyek hogy tovább (gondolom most kell kiválasztanom 3 megbízható személyt) és erre: "Sajnáljuk, a felhasználói fiókod ideiglenesen nem elérhető.

Kérlek jelentkezz be a www.facebook.com-on és kövesd az ott olvasható utasításokat."

Gondolom keresztbe tett hogy lezároltam a legelején -.-"

Na most mit tegyek?


2012. ápr. 3. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
tesód emailjét is biztosan véletlenül nyúlta le..
2012. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy zároltad? Ha a telefonszámod hozzá van adva a profilhoz, akkor szerintem úgy is vissza tudod szerezni.
2012. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

e-mail jelszó=facebook jelszó szal nem volt nehéz dolga hála tesóm eszének...

nincs teló szám :/

2012. ápr. 6. 00:18
 4/5 A kérdező kommentje:
egyszerűen felkínálta a profil zárolásának lehetőségét mikor valahol az "elvesztette jelszavát" oldalakon kattingattam,
2012. ápr. 6. 00:20
 5/5 anonim ***** válasza:

nehéz felfogni hogy bukta? csinál újat és kész


egyébként nem tudjátok véletlenül, hogy ki lopta el? el kell menni megverni

2012. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!