Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet megnézni msn-ben...

Hogyan lehet megnézni msn-ben azokat a partnereimet akiknek el van rejtve a kapcsolódásuk de fennt vannak?

Figyelt kérdés
Ha fent van pl egyik haverom meg tudom nézni, hogy fennt van e ha rejti magát? Nagyon érdekelne a kérdés légyszi segítsetek! A barátom miatt is szeretném tudni mert ha megharagszik rám akkor sokszor rejtve van fennt, hogy ne tudjak neki írni. Ha valaki tudná priviben is írhat, ha nem akarja az oldalra kiírni. Előre is köszönöm. Üdv mindenkinek
2008. ápr. 15. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal azt meg lehet tudni,hogy ki tiltott,de azt hogy rejve van,nem.
2008. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1, Azt nem tudod megnézni ki tiltott le.

2, Azt megtudod nézni, hogy ki törölt ki a partnerlistájáról: Plus!/Partnerlistakarbantartó.

3, Vmilyen progival megtudhatod, hogy ki van rejtve (láttam haver gépén és működik)

A program neve azt hiszem MSN Discovery, de hogy mit kell állítgatni azt nem tudom.

2008. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első válaszadó. A fent említett progival lehet látni,hogy ki tiltott.És igen,valóban működik.De azt nem lehet megnézni,hogy ki van rejtve.Ez nyilvánvaló.
2008. ápr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy megtudod nézni h ki tiltott le, ez 1 amerikai oldalon van.
2008. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én úgy nézem meg hogy ki rejtett, hogy annak a személynek -akire kíváncsi vagyok- hozzárendelek egy hangot ami megjelen amikor bejelentkezik. majd, amikor ezt a hangot meghallod, és feljön a kis ablak hogy "partnered bejelentkezett" megnézed hogy tényleg elérhető e , de ha az ablak felvillanása után nem lesz az elérhető partnerek között akkor ő most éppen rejtve kapcsolódott.. így is lehet. nem?
2008. okt. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de így is lehet ez a legjobb;)
2009. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én úgy nézem meg hogy ki rejtett, hogy annak a személynek "-akire kíváncsi vagyok- hozzárendelek egy hangot ami megjelen amikor bejelentkezik. majd, amikor ezt a hangot meghallod, és feljön a kis ablak hogy "partnered bejelentkezett" megnézed hogy tényleg elérhető e , de ha az ablak felvillanása után nem lesz az elérhető partnerek között akkor ő most éppen rejtve kapcsolódott.. így is lehet. nem?"


Ez úgy hülyeség ahogy van xDXD

A Discovery program se működik jól!

Mert nekem csak akkor jelzi a kapcsolódást, amikor rám ir az ismerős, csak akkor jelzi, hogy rejtve kapcsolódik ;)

Ez tuti:D

Sztem nincs megoldás...

2010. febr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!