Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan lehet a legtöbb friss...

Honnan lehet a legtöbb friss önéletrajzot letölteni az internetről, ha munkavállalókat keresek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék hirdetést feladni, inkább én keresnék magamnak embereket. olyan oldal kellene nekem, ahol ingyenesen, max regisztrálással, teljes önéletrajzokat lehet letölteni.
2012. ápr. 4. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

ilyen, csak a mesében létezik!

(ne, hogy azt hidd, hogy a fejvadászok ingyen, bárkinek teljes önéletrajzokat kiadnának

(egyébként is személyiségi jogokba ütközne kiadni önéletrajzokat, egy ismeretlennek, beanozosÍthatlan, lehet lenyomozható egyének, vállalkozásnak. (min. vállalkozói szám, vagy cégbírósági bejegyzés szükségeltetik aregisztációhoz is, az ellenőrzés végett)

2012. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a másodiknak, én is pont ezt néztem, de sajnos alig találtam egykét darabot ami két hónapon belül lett feltöltve. :(
2012. ápr. 4. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!