Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi okozhatja a problémát az...

Mi okozhatja a problémát az internetes videóknál?

Figyelt kérdés
Az a gondom h ha elindítok neten egy videót (legyen a youtube-on, vimeo-n vagy bárhol máshol) rosszul jelenik meg a kép :S. Felül van egy zöld csík, a kép többi részén meg fakóak a színek és el is vannak csúszva :(
2012. ápr. 6. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
En nem tudom miert van de nekem is ugyanez a problemam
2012. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De rajottem arra ha a youtubeon 320p-rol 480p-re valtok akor rendesen megy
2012. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de mindenek előtt:

videó driver frissítés

flash player frissítés


Utána próbáld meg, hogy jobb gomb a videón. Settings. Az első oldalon az "Enable hardware acceleration" mellől szedd ki a pipát.

A video beállítások között is nézz szét, mert nekem azoktól volt egy piros csík például a videó közepén. Kell legyen valami Set to default opció.

2012. ápr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehetett a baja mert ma meg rendesen működik az összes videó, de ha vmikor ismét felmerül ez a probléma akkor megnézem amit ajánlottál :)
2012. ápr. 7. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!