Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elveszett örökre a Facebook...

Elveszett örökre a Facebook profilom?

Figyelt kérdés

Tehát ma akarok bejelentkezni a Facebook profilomba és a következő kép fogadott:


[link]


Ano még megadtam egy telefonszámot, de nem az igazit, nem gondoltam volna, hogy akármire is kellene és, hogy idegen ismerősök hívkáljanak... nem volt rászorulva..


Tehát mit tehetek ebben az esetben? Egy kódot kér, amit arra a kamu telefonszámra megadtam.


Kérlek segítsetek, három éves profilom rengeteg ismerőssel és archivált üzenettel.


Nem akarom elveszíteni!


Köszönöm előre is!


2012. ápr. 8. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

olvasni kellene mielőtt bármit is tennél...


ha valami fontos számodra (jelen esetben FB profil), akkor csak meg éri érte azt a két sort elolvasni...

2012. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most mi a tehendő akkor?
2012. ápr. 8. 21:25
 3/7 vagyokakilehetek ***** válasza:
hívd fel a kamu telefonszámot és szólj neki hogy amit kapott értesítőt rá azt olvassa fel neked :)
2012. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, elveszett.

Mivel az a telefonszám annyira kamu, hogy nem is létezik (nem az hogy esetleg másé), nem tudod igazolni hogy a tied a facebook profil, úgyhogy nem fogsz tudni belépni.

2012. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

hmmm a múltkor kaptam egy üzenetet faszbúktól.

valami megerősítő visszaigazoló kód vagy mi a fene volt benne. lehet te voltál??? a tied kaptam volna meg? :):):)

jó pénzért átadom ha kell. :)

2012. ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vagyokakilehetek ***** válasza:

írj nekik egy levelet részletesen lépésről lépésre mi hogyan történt. azt se feledd el megírni hogy kamuztál mert marharépa voltál, és hátha megesik rajtad a kegyes szívük és visszakapod valahogy a cuccaid egy már nem kamu telefonszámra elküldhető kóddal.


ha nem jön be ez se akkor passz. szerintem is elbuktad akkor. max annyit tehetsz hogy minden ottani ismerősöd megpróbálod felvenni egy új accountra amit ismét regisztrálsz. és már nem trükközöl többé.

2012. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Sajnos én is ebben a problémában küszködök, ha valami fejlemény lesz, és sikerül megcsinálni a profilodat, akor szolj nekem is kérlek.

2012. jún. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!