Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a wifi routerbe?

Figyelt kérdés

Tp-link Wr 340G wifi routert vettem és a 192.168.1.1 el még bele sem tudok lépni csak tölt a böngésző majd kidob hetek óta szenvedek vele. 1etlen egyszer tudtam belépni admin admin párossal de röviddel utána reseteltem a routert ne kérdezd miért és azóta kakukk.Egy dsl 360r modemmel szeretném összelőni, pppoe, de el se tudom kezdeni:S


Másnál kipróbáltam már ott 2 perc alatt tökéletesen működött, 2 kábelem is van az sem lehet probléma.Ha valaki hozzártő felvesz msnre nem zavarom el:D


2012. ápr. 9. 21:38
 1/3 A kérdező kommentje:

hopp sikerült belépnem

futtatás cmd ipconfig/all kiírta h 192.168.0.1 az ip-je


de belőni még nem sikerül mindig..

2012. ápr. 9. 22:21
 2/3 anonim válasza:
Én sem tudok belépni a TP-link menüjében. Nekem Mac os x op.rendszerem van. Valaki segíthetne, köszi!
2012. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen a számítógépnél blokkolva volt valószínűleg a hitelesítéshez szükséges felugró ablak,a videó kártyánál kellett beállítani.Vezérlőpult és Nvidia desktop manager és engedélyezés ilyen típusú videó kártyám van ezután minden ment.Pingelhető volt a router és a 80 as portot nyitottnak mutatta a gép felől de nem töltötte be az admin felületet.Sokáig töltötte de nem akarta behozni ez DD-WRT-volt egy linksysnál.Ha rámész a wifis kis ablakra majd támogatás/részletek akkor az alap értelmezett átjáró vagy DNS kiszolgáló a router címe ha nincs több router rákötve.
2013. aug. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!