Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem nyit meg egyes...

Miért nem nyit meg egyes oldalakat a böngészőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


[[ Windows XP Daytona ]]


Régi,nagyon zavaró problémám az,hogy a microsoft-os oldalakat illetve a nagyobb vírusírtók oldalait nem nyitja meg (www.avast.com,www.eset.com stb...)A windows-t többször is újra raktam,egyböl vírusirtót tettem a gépre,és mélyvizsgálaot indítottam.Már csökkentett módba is próbáltam de nem ment.


U.I:A windowst nem vettem,hanem kaptam :) (a teleőítőt)


Kérlek segítsetek.Így nem tudok semmilyen vírusirtót se frissíteni és ez nagyon nagy veszélyt jelent a gépemnek.



Előre is köszönöm,a kérdezőtök.



2012. ápr. 10. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy olyan windows-t használsz, amiben eleve benne van a vírus, így hiába az újratelepítés, meg ilyenek. Rakj fel egy tiszta változatot.
2012. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És honnan szerezzem be ? Vegem meeg ? Az nagyon drága :( o.o
2012. ápr. 10. 10:06
 3/3 anonim ***** válasza:
XP-t nem kapsz már boltban. Csak tölts le egy értelmesebb, tiszta változatot valami torrentoldalról, vagy efféle helyről. De ha a hardvered elég erős, nem muszáj ragaszkodni az XP-hez.
2012. ápr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!