Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hejj! Ez a feltores.com oldal...

Hejj! Ez a feltores.com oldal ugye csak pénz lehúzás, valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:

tapasztalat nincs, mivel az ilyen lehúzós oldalakat automatikusan lelőjjük.

és sokadszor elmondva: hacsak nem lesed le a delikvens háta mögött állva a jelszavát amikor begépeli, akkor nem fogod feltörni az accjait soha az életben

2012. ápr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feltörni csak a malacperselyt lehet.
2012. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első: azért ez eléggé egyedi elképzelés... Persze a jelszót nem a Facebook feltörésével fogod kioperálni, hanem megfertőzöd az érintett gépét/ megfigyeled a hálózati kommunikációját, megszeretgeted a böngészőjét, (csak ugye ezt nem tudod megcsinálni 0 hozzáértéssel).

A kérdésre válaszolva: szerintem lehúzás. Vagy elképzelhető, hogy bizonyos esetekben működő programot kapsz(pl a célgépen nincs vírusirtó, stb) de nem tartom valószínűnek.

2012. ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok.

ma 14:20

ezekkel a módszerekkel én is tisztában vagyok (jómagam is infós féleség vagyok), csak az itt lévő kérdezők infós tudása azért messze ezen trükkök alkalmazásának szintje alatt van. viszont lelesni még le tudja :) van amikor a nyers pofátlanság sokkal messzebb visz, mint bármilyen tudás :)

2012. ápr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 16:15

Igazad van :)

2012. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. Mondjunk gondoltam, valszeg csak vmi keylogger lehet benne vagy egy kép a seggéről.
2012. ápr. 11. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!