Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome: Hiba: 4 (net::E...

Google Chrome: Hiba: 4 (net::ERR_INVALID_ARGUMENT) : Ismeretlen hiba. Mit csináljak, hogy működjön végre?

Figyelt kérdés
Nem nyit meg semmilyen oldalat a böngészőm. Már 100szor újratelepítettem, akkor 10 percig működött. Láttam ugyanilyen kérdést az oldalon és amit az alatt a kérdés alatt a kommentbe javasoltak mindet kipróbáltam, de semmi nem használ. Úgyhogy légyszíves olyanok írjanak, akiknek ilyen probléma volt a bongészőjükkel és sikerült elérnie, hogy ismét működjön!!! Ne pedig olyanok, akik csak tippeket tudnak adni, mert már szinte minden lehetségest, amit lehetett kipróbáltam! Köszi előre
2012. ápr. 12. 16:58
 1/1 anonim válasza:

Amikor a profilod a Chrome-ban nem a legfrissebb akkor szokott ilyeneket produkálni.

Ellenőrizheted a tűzfalad is, meglehet valami rosszindulatú program akart beférkőzni, és a tűzfal úgy látta jónak ha blokkolja a böngésződet (A Chrome-ot)

2012. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!