Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik mobilinternetet válasszam?

Melyik mobilinternetet válasszam?

Figyelt kérdés
Főleg arra kellene a net, hogy skyperól külföldi mobilt hívjak, meg weboldalak eléréséhez. Eddig rá tudtam kapcsolódni más vezeték nélküli hálózatra, de napok óta nem talál a laptopom semmit. Kinek van a legjobb hűség nélküli ajánlata?
2009. jún. 18. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem már 2 éve Vodafone-os van. Meg vagyok vele elégedve..., nem hiszem, hogy nagy különbségek lennének a 3 szolgáltató között.

Neten nem sok fáradtságba telik megnézni a 3 szolgáltató ajánlatait.

2009. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is Vodást használok.Feltöltő kártyás,nem előfizetéses,Vitamax.Nincs semmi hűség,bármikor megrendelhető,bármikor lemondható.Egy ingyenes sms-t kell nekik küldeni és egy perc múlva van net.lehet 100 Mb,1G,és5G.Az 5G-s 5000 Ft.A bekapcsolástól 30 napig használható fel,és ha lefogy a keret nincs büntetés a túllépésért,mert nincs túllépés,ugyanis kikapcsol a net.Semmilyen eszközt sem kell telepíteni,mert a saját SIM kátyádra töltöd az egyenleget,a saját telefonod a modem is.Két éve használom, gond nélkül.
2009. jún. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is Vodás vagyok 2 éve, előfizetéses, de nem bántam meg, semmi pénzért nem váltanék a többi szolgáltatóra. Esetleg újrakötném a vodást, mert pont, miután megkötöttem, egyre jobb akciók lettek...
2009. jún. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

22:25 vagyok. Nekem most jár le a két év hűség. Gondolkozom az újrakötésen, csak az a gond, hogy akkor újra két évig kell fizetni.

Nem tudom milyen akciókra gondolsz, de úgy tudom, hogy aki utánam pár hónappal fizetett elő, már valami 5790Ft-ot fizet az 5GB-os csomagra és úgy tudom az új előfizetőknek most is annyi. Nekem még 5000-et számláznak mindig. Ezen meglepődtem, mert azt vártam, hogy olcsóbb lesz a mobilnet, nem pedig drágább.

Én amúgy már léptem túl véletlenül kicsivel az 5GB.-os havi adatforgalmat, de semmivel nem kellett többet fizetnem. Ezen is meglepődtem...

2009. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!