Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A mobilinternet belassult,...

A mobilinternet belassult, tehetek valamit?

Figyelt kérdés
Falun lakunk, vezetékes net nincs kiépítve, a mobilnet pedig csak pár kilobittel csurog... Lehet tenni valamit a gyorsítás érdekében?

2012. ápr. 16. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hónap közepe van, adatforgalommal hogy állsz? A mobilnetek általában korláttal rendelkeznek, ha egy adott adatforgalmat elérsz, hónap végéig lelassítanak néhány kbps-ra.
2012. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elérted az adatforgalmi limitet vagy ha korlátlan, akkor szerintem "Megszegted az ÁSZF-ben foglaltakat." és ezért lassították be. Jómagam is rendszeresen kaptam ezt az üzenetet, amíg mobilnetünk volt. Szerintem nagyon nem tudsz ellene tenni, várj. (vagy húzd ki és dugd vissza, nekem általában segített.)
2012. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltató ez?
2012. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
T-mobile és számításaim szerint még van 2GB-om
2012. ápr. 17. 10:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Be van állitva az eszköz szélessávra? Ebben az ügyfélszolgálat tud segíteni.
2012. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!