Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti bíznátok ebben az eladóban?...

Ti bíznátok ebben az eladóban? Mennyire megbízhatóak ezek a termékek? Nem túl olcsó? Esetleg rendelt már valaki ilyet? (EBAY)

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 18. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
amint a sok negatív szavazó írja, hogy több esetben törött vagy nem működik a küldött termék. ázsiai piacon ez átlagos, tehát ott nem találsz megbízható embert, viszont szerencséd lehet, ugyanúgy egy drágább dolog is lehet hibás, szóval ha ennyi pénzt megér neked, rendeld meg. másik ami gyakori, az az elkeveredés, de a legtöbb eladó ilyenkor visszafizeti a vételárat.
2012. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, megpróbálom :)
2012. ápr. 18. 10:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már 189 terméket rendeltem ,persze többségében nem nagyot! Volt amikor nem kaptam meg a terméket , de a pénzt visszautalták! Amikor az eladó eltünt akkor a pay pal fizette vissza ,mert valami garanciát ők is adnak!

A usb memóriákat érdemes teszt alá vetni ,mert sok a fake!

A gép 8Gb-ot lát ,de csak a fele a jobbik esetben!Ezt onnan tudod meg ,hogy ráírni rá tudod a tartalmat csak vissza nem olvasható!

A program neve:

H2testw

2012. aug. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!