Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen márkájú külső merevleme...

Milyen márkájú külső merevlemezt vegyek laptophoz, ami olcsó és megbízható. Pl samsung, western digital, verbatim, esetleg ismeretlen márkájú cuccok pl adata apacher stb mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
És esetleg milyet ne vegyek? Videókat tennék rá, esetleg backup mentést
2011. jan. 4. 12:37
 1/9 anonim válasza:
tök mindegy, az a lényeg 2,5 colos legyen, ha laptophoz szeretnéd használlni :)
2011. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 db Verbatim is volt, és nagyon megbízható ráadásul mindegyikhez jár egy Nero Backup softvare is a mentéshez. Egyébként a Verbatim házban Western Digital merevlemez van. Tehát ez javaslom.
2011. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem mert nem vagyok otthon a téámában. Látom, hogy már 12-14Eft ért is vannak 320 gb-osak. Csak nem tudom meddig bírják, nem-e mennek tönkre hamar, és filnézésre pl usb-vel laptophoz, dvd lejátszóhoz alkalmasak-e? PL ez

[link]

2011. jan. 4. 13:00
 4/9 anonim válasza:
alkalmasak de ne 320gb-osat vegyél 20E ér láttam 1 terrásat
2011. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha lehet, Samsungot vegyél, alapból 3 év garit adnak, nem 1 évet, mint a többi gyártó.
2011. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"ne 320gb-osat vegyél 20E ér láttam 1 terrásat"


Igen, de az 3,5 collos aminek nem elég az usb-ről kapott áram, hanem konnektorba kell dugni és ez nem minden esetben kényelmes és kivitelezhető.


Másik, hogy igen, DVD lejátszó usb portján is működnek a 2,5 collos külső hdd-k, de FAT32-re kell formatálni (bár az általam javasolt Verbatim eredetileg is úgy van).

2011. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, a kérdező által belinkelt Samsung merevlemez alkalmas a fentiek használatára.
2011. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
már van olyan ami a zyebedben is elfér csak az drágább mint a normális
2011. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem ALDI-ban vásárolt MEDION van. Arra is 3 év gari van, tápot az USB-n keresztül kap (van egy másik USB csatoló is rajta, ha csak az elsőn nem lenne jó). Már 1 éve használom, DVB-T melletti videófelvételre, lejátszásra, és a laptophoz háttértározónak. Nagyon meg vagyok vele elégedve, és ha kifogod, nagyon jó áron meg lehet kapni.
2011. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!