Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Idővonal eltávolítása facebook...

Idővonal eltávolítása facebookról akkor most megy? Többi lent

Figyelt kérdés
Én megcsináltam ezt http://www.youtube.com/watch? V=WFUTbL0vEik és teljesen jó minden, nem idővonalas már a facebookom, de hallottam olyat is, hogy a többiek még mindig idővonallal látják az adatlapomat. Akkor mi is az igazság?
2012. ápr. 18. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
csak te látod réginek.
2012. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak neked cseréli...


De megérte a macerát?

Szokj hozzá inkább az újhoz.

2012. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is vissza állítottam és nem volt olyan macerás. Nem tudom minek kell állandóan variálni, újítani azt ami egyszer már bevált. Ez lett az IWIW veszte is...
2012. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

erre nem tudnátok választ adni :P? http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__28..

2012. ápr. 20. 10:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, az iwiw veszte az lett, hogy másolni próbálta a facebookot, de nagyon BÉNÁN sikerült csak neki, ráadásul a szervereik is túl gyengék voltak a felhasználó számhoz.

Egyszerűen sz*rul lett megcsinálni, ennyi.


Ez a timeline pedig kivételesen egy elég jó újítás.

Negyed annyi idő alatt lehet bármilyen adatot megtalálni és a jogosultság kezelés (hogy ki mit lát) is ki lett bővítve.

2012. ápr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!