Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » PPPOE authentication fail...

Trendkivuli kérdése:

PPPOE authentication fail hogyan tudom megoldani?

Figyelt kérdés
linksys routernél eddig volt net de most már egy ilyen üzenetet dob ki ha statuson belül connectelni akarok, csatornát már váltottam de mégsem jó, sajnos annyira nem értek hozzá, mi lehet a gond? (ha egyből a gépbe megy a kábel akkor működik normálisan)

2012. ápr. 18. 21:35
 1/1 Nagilum válasza:

Elsőre azt próbálnám, hogy a szolgáltatótól kapott e-mail címet és jelszót beírom a pppoe részben, a router beállításainál. Ha a routert sem tudod elérni, akkor ott a reset gomb. Másik amit érdemes lehet kipróbáni, hogy a router MAC címét megváltoztatod, "clone" gombbal, vgy ha nincs ilyen, a géped MAC címét írd be, akkor esetleg a hálózat azz 'hiszi' majd, hogy a gépbe megy a kábel, és mivel ott működik, lehet, hogy hó lesz. (apropó, a router és a gép között megfelelő típusú kábel van, ugye?)

Remélem, segíthettem, így messziről elég nehéz bármi biztosat mondani. :)

2012. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!