Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék be jutni a...

Hogyan tudnék be jutni a saját e-mail címembe?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a helyzet hogy nem tudok be lépni az e-mail címembe . Lehetséges hogy fel törték, de az is lehetséges hogy el felejtettem vagy keverem a jelszót . Nagyon fontos lenne hogy be tudjak lépni, elég sok regisztrációm meg hasonlók vannak rajta . Nem vagyok csaló, tényleg az én e-mail címemről van szó ! Fel vettem már a kapcsolatot a CitroMail support-al, de ők csak annyit írtak hogy jelszót csak az "Elfelejtetted jelszavadat?" link alatt tudnak ki adni, erre vissza írtam hogy sem jelszó emlékeztető kérdést, sem alternatív e-mail címet nem tudok ( az e-mail címet elég régen csináltam, ez volt az első e-mail címem, és más e-mial om nem is volt még akkor ... ) , majdazt írták vissza hogy Nem áll módukban jelszót ki adni semmilyen formában . Gondolom ezzel finoman ara céloztak hogy csaló vagyok . De za a lényeg hogy sürgős lenne hogy be lépjek a citromail omba . Kérlek segítsetek !

2012. ápr. 20. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem arra céloztak, egyszerűen nem adják ki, mert senkinek sem adhatják ki. Esetleg küldhetsz szkennelt szemlyi igazolványt, vagy egyéb módon igazolhatod magad, esetleg elmehetsz hozzájuk, ha nagyon fontos.
2012. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az igekötő az ige előtt van, egybe kell írni. Ezt mostanában kezdik elfelejteni a fiatalok, és nagyon idegesítő.
2012. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírásomért kedves 2. válaszoló, utólag ahogy vissza olvastam én is elég sok hibát találtam benne, de elég ideges vagyok az e-mail címem miatt.
2012. ápr. 20. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, de siess, mert egy fél év vagy egy év és törlik, ha nem lépsz bele.
2012. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és nekem nem lett meg a jelszavam. Azóta már törölték is.
2012. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, én már mindent meg próbáltam, írtam citromail supportnak, meg próbáltam minden elképzelhető jelszót,

az hogy kérdést raktam fel egyfajta utolsó remény, de nagyon sűrgős lenne, hogy be tudjak lépni !

2012. ápr. 20. 19:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondta. Ha nincs szkennered, fényképezd le az igazolványod. Utolsó reményed.
2012. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!