Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi értelme van annak, ha...

Mi értelme van annak, ha valaki a Facebookon a saját állapotát lájkolja?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 18:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Hogy tudják a többiek h örül vagy tetszik neki amit kirakott kép, videó, vagy állapot. Velem már előfordult h rámírt 1-2 ember, h ezt a videót most miért raktam? Mert tetszik vagy mert vmi gáz,vicces van benne? Sokaknak nem egyértelmű :D Azóta nem teszek ki semmit...kezd elegem lenni a fb-ból.
2012. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és saját magán kívül senki se lájkolja a kiposztolt dolgot
2012. ápr. 14. 18:09
 3/11 anonim válasza:
Gyűjti a lájkokat, plusz 2 -szer jelenik meg másnál, egyszer hogy kirakott valamit másodszor meg hogy lájkolta.
2012. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
72%
szerintem gáz, ha valaki a saját állapotát lájkolja, sőt , már olyat is láttam, hogy a saját hozzászólását lájkolta... :S
2012. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a saját hozzászólás lájkolása meg már egyenesen durva...:p
2012. ápr. 14. 18:20
 6/11 anonim ***** válasza:
hogy ha nem lájkolják akkor ne égjen le
2012. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
55%
Szerintem is gáz ha valaki a saját hozzászólását lájkolja jesszus milyen az már ? Pff :DDD
2012. ápr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
a facebook egy szenny,vagy azért van fenn valaki mert nincs saját élete,vagy pedig hogy mutogassa ő milyen helyeken járt stb,a közösségi oldalak legalja!
2012. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A felhasználók egy része aljadék, nem a fb!
2012. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Mindenki azt, mondja hogy gáz... de vajon meg tudják-e indokolni hogy miért?

Amikor kirakok justin beaber videókat, akkor az ismerőseim tudják, hogy nem azért raktam ki mert szeretem, hanem mert útálom. (itt egy elrettentő példa)

De ha kirakok valamit és lájkolom, akkor az "egyértelműsíti" hogy az a dolog azért van kint mert tetszik, és nem azért mert fikázni való célpont.


Egyébként meg ez onnan ered, hogy egy ember eltalálta, hogy az értelmetlen, a többi meg elhiszi és követi.


(DE LEGALÁBB INDOKOLJA MEG, HOGY MIÉRT!!!!)

2012. szept. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!