Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sok pénzt szerezni gyorsan,...

Sok pénzt szerezni gyorsan, tippek?

Figyelt kérdés
tudom most jön a dolgozni kell mert akkor a gyümölcse is meglesz aha,csak nem itthon,ha nem olyan eleve a családi háttered,akkor törheted magad,hogy sokra vidd,lehetséges nem mondom,de rengeteg szerencse is kell hozzá kitartás,és jókor lenni jó helyen, tippek?
2012. ápr. 21. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
verd a f@szd éjjl nppal
2012. ápr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
verem,de pénz nincs belőle :(
2012. ápr. 21. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Az interneten akarsz pénzt keresni? Add el a cuccaidat, mert az ilyen kattintgatós melókból semmi értelmes dolog nem lesz, csak az időt ölöd bele.


Vagy képezd magad, csinálj vállalkozást amivel többféle szolgáltatást nyújtasz, programozás, weblapkészítés, akármi témakörben, mert a neten is csak a valódi munka és teljesítmény után fogsz pénzt kapni. Ennyi erővel pedig tanulni is tudsz, diplomát szerezni, majd munkát, stb...

2012. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó,és én azt honnan tudjam mi érdekli az embereket? amit tudtam már eladtam régebbi cipőim,pár ruha játék DVD-k stb,de kajára meg más szükséges dolgokra futotta belőle aztán kész,megint csak nézek. szoktam csinálni online pókert,sportfogadásokat nem nagyon összegeket rakok fel,meg a nyeremények sem kimagaslóak,de még az a pár ezer se jön be,elúszik minden amibe neki vágok,és ez már lassan egy éve így megy,találtam nagy nehezen munkát majd pár hónappal később embereket küldtek el a cégtől,engem is,komolyan már hülyeségeken gondolkodok,mert idegileg már értékelhetetlen vagyok,csoda hogy egyre több a bűncselekmény rablás?
2012. ápr. 21. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan megoldás amivel te (sok) pénzt tudnál keresni, és ahhoz otthon kell ülnöd a gép előtt. Sajnos ilyen szar világ van, akármennyire is szeretnének segíteni rajtad, más sem tud, mert szinte magukon sem tudnak az emberek.
2012. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azt szokták mondani,hogy semmi sem tart örökké,az emberek többsége az életben többet szenved,mint boldog,tehát ez egy hazugság,és valami ami rossz az lehet állandó.
2012. ápr. 21. 19:29
 7/7 gepzene ***** válasza:
Gerinccel nem fog menni.
2012. ápr. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!