Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az invitel 5megabites internet...

Az invitel 5megabites internetet kinál mire jó ez?

Figyelt kérdés
Havi6600ft-ért 5 megabit és vezetékes telefon szombat vasárnap ünnepnap ingyenes beszélgetés országosan megéri?
2012. ápr. 23. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ma ez a sebesség már nem számít gyorsnak, az átlag 10Mb fölött lehet. Átlagos böngészésre viszont elégnek mondható.


1 GB letöltése a legjobb esetben 27 percbe telik.


Összehasonlításként más szolgáltató ugyanennyiért 120 Mbit-et ad (1 Gb letöltése 1 perc), de telefonos csomagban is több tíz Megabitet.

2012. ápr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennek sajnos kb. ennyi az ára. Lehet, hogy lakótelepeken van töredékéért sokkal gyorsabb net, meg TV, meg minden, de ahol nincsenek ilyen sűrűn a lakások, esetleg nincs is kábel csak telefonvonal alapú hálózat, ott ezek az árak érvényesek. (Mondjuk ezerszer inkább kertes ház drága nettel, mint a lakótelep filléres hálózattal! :) )


Nem tudom, mire akarod használni az internetet, böngészésre, akár nagy felbontású videók nézegetéséhez is elég, online játékokhoz elég, letöltögetni meg megint csak elég, legfeljebb éjszakára bekapcsolva hagyod a gépet és beállítod, hogy letöltés végén kapcsolja ki magától a rendszert.

2012. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy az országban hol helyezkedsz el. Ha van jobb alternatíva, akkor érdemes mást keresni. Pesten és nagyobb városokban ennek a töredékéért kapsz sokkal gyorsabbat, de hiába, ha nem ilyen helyen vagy.


A helyik kábeltévé-szolgáltatónál is érdemes érdeklődni, azok általában jobb szolgáltatást nyújtanak, mint egy Invitel és társai.

2012. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is invitel 5 megabites netem volt és nekem nem volt különösebb bajom vele csak a feltöltési sebességgel mert olyan lassú volt az hogy torrentezni lehetetlen volt vele de kb fél éve a thome behúzta az optikai netét és azóta optinet super csomagom van 50 megbaites sebesség és 8300Ft havonta de ennél többet fizetek mert van tv meg vonalas teló is.
2012. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!