Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez most komoly, hogy fizetős...

Ez most komoly, hogy fizetős lesz a facebook? Fizetni kell az ismerősök száma és a profilképek után?

Figyelt kérdés
Ha ez valóban komoly, én törlöm magam. Nem fogom a pénzem ilyen "baromságokra" költeni. Vagy törlöm az összes ismerősöm és csak azokat tartom meg, akikkel üzenetezek. Szeretem a facebook-ot nézegetni, váltani pár üzenetet. De ha adózni kell utána, akkor nekem ennyit nem ér az egész. És nem azért mert az a pár forint vágna földhöz, hanem azért mert lassan már tényleg a levegőért is fizetni kell.

2012. ápr. 26. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom hol hallottad ezt, de elég sokat elárul rólad, ha elhitted.
2012. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lehet csak kacsa az egész, de igen, én elhittem. Nem csodálkoznék rajta. Hiszen ha őszinték akarunk lenni, abból aztán rengeteg pénzt össze lehetne szedni az emberektől... És azok után, hogy még a hívásokat és sms-eket is megadóztatják, nem csodálkoznék.
2012. ápr. 26. 18:11
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
őszinte akarok lenni, krvara megérdemelnétek :D ennyi ésszel... legalább 5 ilyen oldalt mondok neked kapásbol ugy hogy nem használom őket, ha inkább fizettek, mintsem kerestek egy másikat, akkor igen megérdemlitek, egyébként meg mit vársz? megtehetik velünk :D ennyi nyomik vagyunk, a történelem tele van forradalommal, de ma már csak "hungarista punkok" vannak, akik beszélni se tudnak magyarul.. csak menőznek :D de am az ország szégyenei
2012. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"bból aztán rengeteg pénzt össze lehetne szedni az emberektől."


Ne fokozd a hülyeséget ilyen bőszen, ezerszer nagyobb reklámbevételtől esnének el, mint ahányan hajlandóak lennének fizetni.

2012. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem ide tartozó téma, de igen. Bármit megtehetnek itt velünk, magyarokkal, hiszen úgysem tesz senki ellene semmit. Csak húzzuk a szánkat. És amíg ez így van, addig meg is fogják velünk tenni ezeket a dolgokat. Ott fognak megadóztatni is, ahol csak tudnak.
2012. ápr. 26. 18:25
 6/12 anonim ***** válasza:

Már megint besz*ptna vki a Hírcsárdát :

[link]

2012. ápr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy azt vágod, hogy a facebook egy amerikai cég, és semmi közük a magyar adópolitikához?
2012. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oké, én már semmin nem lepődnék meg...
2012. ápr. 26. 18:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Tényleg be kéne vezetni valamiféle jogosítványt a számítógépekre is. És itt nem az ECDL-re gondolok.
2012. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
istenem, de nyomi vagy, hogy bekamultad :d nagyon iq bajnok lehetsz. szőke vagy?
2012. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!