Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-on hogy is van ez a...

NCore-on hogy is van ez a nincs arány dolog? (lent)

Figyelt kérdés
szóval,ha én mondjuk 0b/s-el "töltök fel"(tehát egyáltalán nem tudok feltölteni),de bennhagyom az utorrentben futni a torrentet,akkor nem b*sznak ki?(azért szépen nézne ki:feltöltés:0b letöltés 20gb).

2012. ápr. 28. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Ha jól értem,egyáltalán nem tudsz seedelni,szóval egy idő után valószinű hogy kifognak dobni mert csak letöltésed lesz..

Szerintem kérj meg egy jó barátot,vagy ismerőst aki sokat töltöget netről (játékokat,filmeket,stb..),és kitudna segíteni seed-el.

2012. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

gondolom te is most kerültél be a 2000-res sms-el.

akkor tudsz csak feltölteni, ha valaki közben ugyanazt letölti.

2012. ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nem fognak kirakni, csak így tartsd bent a torrentet seedben (0 byte feltöltés mellett min. 48 óráig, a pontos képlet a nCore-on, a Wiki oldalon megtalálható)

egyébként az Aktivitás menüpont alatt tudod megnézni pontosan még meddig kell ott tartanod az adott torrenteket

2012. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
feltéve, hogy az ncore.cc-n vagy tag, nem pedig ncore.tv, ncore.co.cc vagy ncore.gportal.hu :D
2012. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincs arány az oldalon, így a letöltést sem számolják, csak a feltöltést.

Pont azért van arány nélküli rendszer, hogy ne az legyen a cél hogy elérj egy számot és végre kiléphess, hanem hogy minél többen és lehetőségük szerint minél tovább elérhető tegyenek egy torrentet.


Az a szabály, hogy 48 órányi seedelésed legyen meg 2 hét alatt, akár kis egységekben is, nem egyszerre. A sok szerveres és gyors feltöltő között nem valószínű hogy adatot is tudsz feltölteni, ezért van kitalálva ez az időbeli szabály. Így ha nem is tudsz kinek feltölteni, akkor is teljesíted az időbeli elvárást.


De ha tudsz seedelni, és eléred az 1.0 arányt akkor nem kell a 48 órát sem betartani, kiléphetsz.


___________


Ha viszont arra utalsz, hogy direkt lekorlátozod a feltöltést, akkor letölteni sem fogsz tudni, mert a kliensek elutasítják a korlátozókat.

2012. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem,nem lekorlátozásra gondolok.köszönöm mindenkinek a választ,hasznosnak jelöltem!

egyébként igen,most kerültem be,engem is meg lepett mondjuk ez az sms-es dolog,de egy ilyen oldalra szerintem megéri 2000-ret fizetni.csak szólhattak volna előbb.

2012. ápr. 28. 16:18
 7/12 A kérdező kommentje:

# 4/6

igen,az eredeti oldalról beszélek.

amúgy most free reg van a hamison is,poénból felregeltem ingyen :D semmi nincs fent szinte.

2012. ápr. 28. 16:20
 8/12 A kérdező kommentje:

tehát akkor az is jó,ha 48 óráig seedelek,de nem egy huzamban(hanem mondjuk 5 napon át)?

bocs,hogy értetlenkedek,csak elég szar a netem és nem akarom,hogy kirakjanak.

2012. ápr. 29. 17:03
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Így van, nem egyhuzamban kell két napon át feltölteni. Az a lényeg, hogy 14 napon belül meglegyen összesen 48 óra. Ezt az Aktivitás menüpontban követheted is.


Ha arányosan elosztod, naponta 3,5 órát kell legalább seedelni hogy meglegyen.

2012. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
akkor meglesz :) köszönöm,hogy időt szántál rám.
2012. ápr. 29. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!