Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol adhatnám el a weboldalaim?

Hol adhatnám el a weboldalaim?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Van két weblapom (nem mlapos szutykok, rendes motor, saját domain stb.), egy művészeti és egy humoros témájú. Egyéb okok miatt sürgősen meg kéne válnom tőlük. Viszont nem nagyon találtam erre szakosodott oldalakat. Van egy-kettő, ami eléggé lepukkant és kihalt, de ennyi. Esetleg tudnátok mondani néhányat?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. ápr. 29. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktak annyira "használt" oldalakat, a tárhelyet a domaint esetleg eladhatod külön, külön, de kicsi az esély rá, hogy bárhol is vevőt találsz.
2012. ápr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én ezt másképp tudom. Szerintem nagyon is vesznek "használt" oldalakat, ugyanis egy oldal minél jobban bejáratott, minél nagyobb tartalommal bír, annál értékesebb. Pl. az egyik eladó oldalamon több, mint 1200 bejegyzés van.


Találtam egy-két fórumot, ahol pörög az üzlet, csakhogy az ottani hirdetésnek előfeltételei vannak (x hozzászólás, x regisztráció után eltöltött nap stb.), amikre jelenleg nincs időm. Ezért tettem fel a kérdést, hátha van valami olyan oldal, amit még nem találtam meg.


Köszönöm a válaszod!

2012. ápr. 29. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, igen, valóban így van, de nem itthon...

Magyarországon csak igen kevés olyan oldal van amire lehet vevőt találni.

(Illetve gondolom annyira nem lehetnek nagy oldalak, mert akkor nem itt írnád ki, hogy eladó. Eltaláltam?

Illetve ahhoz nem elég nagy, hogy vevőt találj rá.)

2012. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Itthon is veszik az oldalakat. A kicsiket talán jobban, mert azok olcsóbbak. A fent említett egyik fórumon láttam olyat, hogy a nagy, értékes oldalt nem akarták elvinni, mert drága. Vagyis annyit ér, de nem sok vevő van rá.


Az ilyen kis oldalakat meg veszik, mert jó áruk van és nem a nulláról kell velük indulni. Én is el tudnám még ma adni, ha hirdethetnék ott. :-)


Viszont az igaz, hogy itthon nehezebb az oldalakat eladni.

2012. ápr. 29. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!