Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehetséges az, hogy...

Hogy lehetséges az, hogy egyes oldalakat nem tudok elérni?

Figyelt kérdés
T-home-os internetem van. Tegnap délután óta nagyon sok lapot-címet nem érek el. Chrome-ot használok, de próbáltam Firefox és Ie-ben is. Olyan oldalak pl, hogy www.kormány.hu tegnap nem jött be, ma igen. De az, hogy valasztas.hu ma sem. A válasz az, hogy nem találja, illetőleg ie külön csatlakozni akar még egyszer a nethez. Erre a wifit ki iktattam, de így sem csatlakozik, csak folyamatosan arra hivatkozik, hogy nincs ilyen hely. Mi lehet a hiba?

2012. ápr. 30. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy karbantartás van. Hosszú hétvége van, ilyenkor csinálják, mert sok helyen nem dolgoznak, így ilyenkor kisebb a kieső profit a cégeknek.
2012. ápr. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Karbantartás :D LOL


A válasz az alábbi linken:


[link]

2012. ápr. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm szépen, legalább már tudom, hogy nem kell kidobnom a gépet, pedig szépet repült volna az ötödikről!:)
2012. ápr. 30. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:

"Karbantartás :D LOL"


"nagyon valószínű, hogy az egyik root DNS-szerverrel van gond, és már folyik a hiba kijavítása." = karbantartás. LOL. Szövegértés egyes.

2012. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nálam is ez van, de Maxthon 3 böngészőben működik.
2012. ápr. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!