Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore aktiválás?

NCore aktiválás?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudna nekem segíteni, azt megköszönném
2012. ápr. 30. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
nos?
2012. ápr. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt szeretném kérdezni, hogy az SMS-es dolog működik? csak mert nem tudom hány napja próbálom már, de nem igazán akarja elküldeni. ha kamu ez az SMS-es aktíváció, akkor ilyenkor mivan a regisztrációmmal? mert felvagyok regisztrálva, csak nem bírom aktiválni.
2012. ápr. 30. 10:09
 3/7 anonim ***** válasza:
ha ncore.cc-n csináltad az nem kamu, de ha nem küldi az sms-t akkor valszeg te baltáztál el vmit.
2012. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Küldtem privátot.
2012. ápr. 30. 10:20
 5/7 A kérdező kommentje:
igen ncore.cc-n csináltam.
2012. ápr. 30. 10:29
 6/7 A kérdező kommentje:
0690619993 TALALKA PR <---- Nem ezt kéne erre a számra elküldeni? Ezt küldtem el, illetve próbáltam. Köszönöm, hogy próbálsz segíteni!
2012. ápr. 30. 10:39
 7/7 anonim válasza:

Halihó.Én is igényeltem meghívót, ami 27-én meg is érkezett, de sajnos egy kis probléma miatt csak a mai napon tudtam megnézni, így lemaradtam róla.

Addig el tudtam jutni, hogy regisztráljak és belépjek, de belépés után kéri az aktiválási kódot, amit sms-ben kaptam volna és én erről maradtam le, szóval nem tudok semmit se csinálni.

Így most nem tudom kihez fordulhatnék, vagy mennyit kéne várnom egy legközelebbi lehetőségért.

2012. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!