Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek ez jó internet...

Szerintetek ez jó internet sebesség?

Figyelt kérdés
[link] Eddig t-home netünt volt 5 megabites ami elég lassú volt meg állandóan elment és most átmentünk az invitelhez és egy 15 megabites ADSL internetet kértünk( [link] ) Szerintetek megfelelő sebességet adnak? Amúgy többször is lemértem a sebességet de mindig ennyi jött ki.

2012. ápr. 30. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Én csak abból indulok ki, hogy nekünk T-Home van. 5 megás. A download az 5,1 körül szokott lenni az up pedig 0,51-2. a pingem olyan 24-25 körül szokott lenni. Szóval itt szerintem valami baj van ha ez tényleg 15 megás. (mondjuk ez csak az én kis magánkövetkeztetésem.)
2012. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A speedtest-net szerverei jó viszonyítási alap, de nem pontosak. Válassz csak ki egy távolabbi szervert a világ túlsó végén és még rosszabb eredményt kapsz.

Egy szolgáltató csak a szolgáltatása határáig, általában a gerinc hálózatig tudja garantálni a sávszélességet. Én a helyedben olyan szervert keresnék amely még a szolgáltató határán belül van. Vagy megkérdezném a szolgáltatót, hogy van ilyen lehetőség.

Egyébként az 50ms szerintem sokkal nagyobb gáz ha valami magyar és hozzád közelebb eső szerveren mérted. Nálam ez csak 20ms és egy községben lakom, az ország keleti részén.

2012. ápr. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez jó sebesség 15 Mb/s-os csomaghoz, én abból indulok ki, hogy az 5 Mb/s-os T-home-os netünk sose volt több 1 Mb/s-nál, a mostani 80 Mb/s-os 20-60 között van, csak ritkán megy el 80-ig, vagy néha fölé is.
2012. máj. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A feltöltésed kiváló! Nekünk a 80 Mb/s-os netnél 1-5 Mb/s között van.
2012. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!