Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » HWR szolgáltatóval kapcsolatba...

HWR szolgáltatóval kapcsolatban tapasztalat? Vélemény?

Figyelt kérdés

www.hwr.hu


Nagyon jó áraik vannak,érdekelne a hatékonyságuk,főleg az internet érdekel. Szakadozik e meg ilyesmi? Érdemes váltani? Jelenleg upc van.



2012. máj. 2. 14:57
 1/3 mlinus válasza:
Én semmiképp se ajánlom. 20mbites csomagom van náluk, és bár a sebesség stabil, a pingek borzalmasak főleg este, nem ritka hogy 600-700 ms-et ingadozik! Ráadásul docsis 2 modemeket adogatnak docsis 3 hálózatra, ezért a frekvenciaváltásoknál pár mp-s adatforgalomkiesés van, játék közben nagyon idegesitő..
2012. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor olcsó húsnak híg a leve..volt egy ilyen érzésem.
2012. jún. 18. 17:43
 3/3 anonim válasza:

Nem volt internet 6 napig.A hibát bejelentettem a szolgáltatónál és közölték hogy a szabályzatuk szerint 72 órán belül elhárítják a hibát. Jeleztem hogy számomra a szolgáltatás elérhetősége fontos mivel home officeban is dologozom.

Jeleztem a szolgáltató felé hogy én ebben a formában nem szeretném igénybe venni a szolgáltatást

és szeretnék másik internetszolgáltató csomagját választani.

Ők azt a visszajelzést küldték felém hogy ebben az esetben ez szerződés felmondásnak minősül és nekem ködbért kell fizetnem 30.000 Ft-ot.

Számomra ez teljesen nonszensz hogy fizetek egy szolgáltatásért amit nem kapok meg és ha nem kívánom már igénybe venni akkor nekem kell ködbért fizetnem.


Nem véletlenül van 2.1 -es osztályzatban ez a cég a google-ben.

Valószínűleg EU-s pályázatokra mennek de szolgáltani már nem jut idejük.

Óvakodjatok ettől a cégtől.

2022. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!