Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha az Ebay-en Hong Kong-ból...

Ha az Ebay-en Hong Kong-ból vásárolok több tízezer forintos tételben, kell e vámot fizetni? Ha igen, akkor miként?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen mert csak union belül vámmentes.A csomagod a vámudvarba érkezik és értesítenek sok papír hecerece után fizethetsz is kb az érték 40-50%-át függ az árutól.
2012. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt hogy már 20 ezer forintért rendeltem GPS-et Hong Kongból, de eljött símán, nem értesítettek engem.
2012. máj. 3. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
csak akkor értesítenek ha fennakad a vámon ami egyre gyakoribb sokkal jobban odafigyelnek mostanában a postai küldeményekre.
2012. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én is pont most akarok ebayről hong kong bol rendelni. Ha DHL vagy UPS hozza akkor is ugyan ugy kell vámot fizetni?
2012. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A futárnak kell a vámot+áfát fizetni.
2012. máj. 9. 12:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak egy bizonyos összeg fölött kell vámot fizetni.
2012. jún. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem kellett vámot fizetni, de nem tudom igazából mikor kell, mikor nem.
2012. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!